Ordinace v Praze

TPL_IN
útPMUTCE_prosinec+0000RproPMUTC_UTC+00:0004
TPL_BY
Aktualizováno: 14. prosinec 2020
Vytvořeno: 22. prosinec 2015
Zobrazení: 6135

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 

Vchod do budovy naší polikliniky je vchodem do bývalého kina.

 

Vchod k leteckému lékaři

 

Vchod do objektu je přímo proti Vinohradské tržnici. Toto je pohled od Korunní třídy směrem k Vinohradské.

 

Vinohradská tržnice

 

Ordinace se nachází v prvním poschodí domu a je označená písmenem F (foxtrot).


Chodba leteckého lékaře

 

parkováníParkování je v centru Prahy problematické a rozhodně doporučuji využít pro cestu do mojí ordinace raději MHD. V městské části Praha 2 jsou zavedeny zóny placeného stání, které jsou nemravné, okrádají občany jiných obcí a doporučuji je nepodporovat. Placené parkování pro návštěvníky je možné kolem Vinohradské tržnice, ve Slezské ulici před budovou soudu a na Korunní ulici. Bývají často zaplněné. Mapu parkovacích zón najdete zde.

 

Metro k leteckému lékaři  Nejbližší stanice metra je Náměstí Míru. Od stanice metra je to do mé ordinace asi 300 metrů Slezskou ulicí, před Vinohradskou tržnicí zabočte vlevo a vchod do domu je první po levé straně.

   K cestě ke mně je možné využít tramvaje č. 11 a 13 do stanice Vinohradská tržnice, která je v bezprostřední blízkosti ordinace na rohu Budečské ulice a Vinohradské ulice. Do mojí ordinace je to jen několik kroků. Tyto tramvaje projíždí i stanicemi Muzeum, I.P.Pavlova, Jiřího z Poděbrad a Flora, které je možné využít k přestupu.

Je možné cestovat také do stanice Šumavská tramvají č. 10 a 16 , která je na Korunní třídě a od mojí ordinace je vzálená asi 200 metrů.